Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

МФК «Житомир U19» у завершальному матчі І кола юніорської першості поступився столичній «Зірці»

18 Листопада 2016 • 10:49

Кіл-сть переглядів: 453

Команда МФК «Житомир U-19» у заключному матчі І кола юніорської першості України з футболу U-19 (перша ліга), який відбувся вчора, 17 листопада, на виїзді поступилася столичній «Зірці».

Житомиряни переважали на полі в першому таймі і до перерви відкрили рахунок. Але втримати перевагу в другій половині зустрічі їм не вдалося. Вже на 56 хвилині кияни зрівняли рахунок, а вже за десять хвилин вигравали 3:1. До кінця матчу житомирянам вдалося відіграти лише один м’яч – 3:2 на користь господарів.

Поразка у 9 турі юніорської першості відкинула дублерів МФК «Житомир» на шосту сходинку в турнірній таблиці групи 1. На цій позиції команда завершає І коло чемпіонату і йде на зимову перерву.