Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

МФК «Житомир» з перемоги стартував в чемпіонаті Житомира з футзалу

21 Листопада 2016 • 10:23

Кіл-сть переглядів: 517

У суботу, 19 листопада, юнацька команда МФК «Житомир» успішно стартувала у ІІ лізі чемпіонату Житомира з футзалу. У дебюті сезону підопічні Віктора Шиманського не залишили жодного шансу «Олесані», здобувши переконливу перемогу з рахунком 5:0. Перший гол за футзальний МФК «Житомир» вже на 7 хвилині забив Юрій Поліщук.

Щоправда, в другому матчі, який відбувся наступного дня, 20 листопада житомиряни у важкому матчі з боєм поступилися «Левам KROSHU». Програючи з рахунком 0:2 МФК «Житомир» останні три хвилини відіграв з п’ятим польовим гравцем.

Набравши три очки після двох поєдинків МФК «Житомир» увірвався одразу до середини турнірної таблиці, маючи ще одну гру в запасі. Наступні поєдинки команда проведе вже найближчої суботи. Слідкуйте за анонсами на сайті.

МФК «Житомир» – «Олесана» – 5:0 (4:0)

Голи: Поліщук 7; Станішевський 11; Лозовик 13; Медведчук 16; Богуславський 35;

Попередження: Чорновіл – немає

МФК «Житомир» –  «Леви KROSHU» – 1:3 (0:1)

Голи: Чорновіл 40; – Ісько 20; Бондарчук 25; Ніколаєв 39;

Попередження: немає – Люлька, Бондарчук