МФК «Житомир» з рахунком 10:2 розгромив Савсервіс в ІІ лізі чемпонату Житомира з футзалу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/futbol.jpg)
06 Грудня 2016 • 10:16
Кіл-сть переглядів: 441
Надрезультативним для МФК «Житомир» став поєдинок 5 туру чемпіонату Житомира з футзалу в ІІ лізі, який відбувся у неділю, 5 грудня. Підопічні Віктора Шиманського розгромили свого суперника, команду Савсервіс із рахунком 10:2. Перший гол у ворота суперника забили вже на старті зустрічі і далі лише збільшували свою перевагу. А Денис Бланк оформив хет-трик.
Поки що ця перемога є найкрупнішою для МФК «Житомир». Завдяки їй команда очолила групу А. Проте одноосібним лідером юнаки МФК «Житомир» не стали, адже «Актив» так само розгромив свого опонента і наразі цих дві команди лідирують у групі А. Поразка «Левів KROSCHU» коштувала їм місця в призовій трійці звідки їх посунув «Олімпік».