МФК «Житомир» зіграє з ФК «Вікторія» з Сумщини
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/victoriya-mfk.jpg)
21 Жовтня 2016 • 08:13
Кіл-сть переглядів: 484
У суботу, 22 жовтня, МФК «Житомир» проведе черговий поєдинок аматорського чемпіонату України з футболу серед в аматорів.
В Житомирі наша команда гратиме з ФК «Вікторія» (селище Миколаївка, Сумська область). Гра проходитиме на стадіоні «Колос» Житомирського агротехнічного коледжу (вул. Покровська, 96) о 14.00.
Квитки на гру можна буде придбати перед у день матчу перед входом на стадіон.
Запрошуємо всіх шанувальників прийти і підтримати нашу команду.
Довідково. Наш черговий суперник – аматорський футбольний клуб «Вікторія» створений у 2015 році. Цього ж року команда стала срібним призером Сумської області та володарем Кубка Сумщини, а вже у зимовому чемпіонату Сумщини «Вікторія» взяла «золоті» медалі, значно випередивши своїх суперників.
Восени 2016 року ФК «Вікторія» дебютувала в аматорському чемпіонаті України і зараз, після семи зіграних поєдинків набрала 9 очок і посідає сьому сходинку в турнірній таблиці.