МФК ЖитомирU19 зіграє домашній матч Першості юніорів U19 на стадіоні військового інституту
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/mfk-zht.jpg)
04 Квітня 2017 • 14:28
Кіл-сть переглядів: 380
У середу, 5 квітня, відбудуться матчі 11 туру Першості України з футболу серед юніорів U19.
Команда МФК “Житомир U19” прийматиме вдома білоцерківський “Арсенал”. В ІІ колі першості дублерів житомиряни гратимуть домашні матчі на стадіоні Житомирського військового інституту (вулиця Миру, 89).
Початок гри о 15.00 год. Перед цим матчем і МФК Житомир і ФК Арсенал мають однакову кількість набраних очок – по 12 і займають 7-8 сходинки турнірної таблиці. Причому в попередньому турі білоцерківці внічию зіграли із одним із лідерів турніру, в той час як житомиряни програли аутсайдерам. Тому в середу нашим футболістам потрібна лише перемога.
Запрошуємо підтримати нашу команду!