Міністр аграрної політики України вітає аграріїв Житомирщини зі святом
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_11/normal_Rozh.jpg)
13 Листопада 2015 • 12:19
Кіл-сть переглядів: 601
Шановні аграрії Житомирщини!
Щиро вітаю із професійним святом – Днем працівника сільського господарства України!
У непрості для країни часи аграрна галузь тримає на своїх плечах національну економіку держави. Кожен із Вас самовідданою чесною працею забезпечує розвиток України як світового аграрного лідера. Аграрна галузь щороку зростає, збільшує експорт, опановує високотехнологічні виробництва.
Наші досягнення – запорука великого українського успіху. Адже агросектор дає можливості розвитку тисячам підприємств, забезпечує сотні тисяч нових робочих місць у суміжних галузях. Економічне зростання агропромислового комплексу дає надію усій країні, що у нас все буде добре.
Я вдячний кожному з Вас за ті зусилля, що дозволяють аграрній галузі крокувати уперед. Впевнений, що Україну та її національний агросектор очікують великі перемоги. Знаю, що здобудемо ці перемоги.
Зичу працівникам агропромислового комплексу міцного здоров’я, впевненості у власних силах і віри у щасливу українську долю!
Зі святом!
З повагою
Міністр аграрної політики та продовольства України
Олексій Павленко