Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Мінцифри оголошує Місяць цифрової грамотності

05 Листопада 2021 • 12:54

Кіл-сть переглядів: 180

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

 

Місяць цифрової грамотності проходитиме в межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта в листопаді 2021 року.

 

Ініціативу вже підтримали Київстар, Укрпошта, WOG, Цитрус, Citrus.ua, robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється. Інформаційним партнером став Facebook. Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа. Закликаємо лідерів думок і соціально відповідальні компанії долучатися до ініціативи.

 

Як проходитиме місяць цифрової грамотності

 

Щодня впродовж місяця спільно з партнерами ми будемо:

 

▪розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей;

 

▪складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL;

 

▪проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками;

 

▪організовувати освітні онлайн-події;

 

▪презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів.

 

Спеціально для Місяця цифрової грамотності розроблено набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн і привернути увагу до теми цифрової грамотності. Завантажуйте та використовуйте Open Pack дизайн-матеріалів: https://bit.ly/3EpKRzC.

 

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.

 

Нагадаємо, що однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

 

Версія для друку