Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Міста Житомирщини запрошуються до участі в проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

19 Квітня 2024 • 15:55

Кіл-сть переглядів: 678

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, у співпраці з Міністерством соціальної політики України, оголошує конкурсний відбір 5-ти міст / територіальних громад України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» на 2024-2026 роки.

 

В межах проєкту планується надати відібраним громадам всебічну допомогу для розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому й гендерно зумовленому насильству.

 

Зокрема, мова про:

 

  • налагодження належної координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству на місцевому рівні;
  • створення та забезпечення належної діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, зокрема притулків, денних центрів, кризових кімнат;
  • комплексну та спеціалізовану підготовку фахівців/-чинь з відібраних громад і вивчення досвіду інших міст України у даній сфері;
  • організацію та проведення серед мешканців громади, зокрема серед дітей та молоді, інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків.

 

Якщо вашій громаді цікаво взяти участь у проєкті, організатори пропонують:

 

  • надіслати лист від територіальної громади на електронну адресу trunova@unfpa.org до 10 травня 2024 року. В ньому варто повідомити про вашу зацікавленість, а також визначити заступника керівника громади, який буде відповідальним за подальшу комунікацію з UNFPA;
  • надіслати у додатку до листа заповнену аплікаційну форму щодо участі громади у проєкті. Просимо завантажити форму за посиланням  https://bit.ly/4aCPVB4.

 

Про критерії відбору цього конкурсу та інші важливі деталі читайте тут: https://ukraine.unfpa.org/uk/konkurs_mista_i_gromady_2024.

 

Наразі проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» втілюється у 45 містах і громадах України, охоплюючи як великі урбаністичні центри, так і малі громади.

 

Зокрема у 2020-2023 роках до проєкту вже долучилися міста Житомир, Коростень, та Хорошів. Мета проєкту — розбудова муніципальних систем запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

 

Проєкт реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики України за підтримки урядів Канади Embassy of Canada to Ukraine та Великої Британії British Embassy Kyiv в межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.

 

Версія для друку