Місцеві бюджети Житомирщини отримали субвенції від держави
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447407249_412-1.jpg)
09 Березня 2016 • 15:06
Кіл-сть переглядів: 629
Сьогодні, 9 березня 2016 року, з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам Житомирської області на:
– виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 131 млн 690,3 тис. грн;
– виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у сумі 2 млн 003,5 тис. грн;
– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 7 млн 435,6 тис. грн.