Місцевим бюджетам області перерахували субвенцію та стабілізаційну дотацію
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447407249_412-1.jpg)
27 Жовтня 2016 • 07:03
Кіл-сть переглядів: 531
За інформацією департаменту фінансів, 25 жовтня поточного року з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам.
Кошти місцевим бюджетам Житомирщини надійшли на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 22 млн 626,1 тис. грн.
Крім того, в область надійшла стабілізаційна дотація у сумі 43 млн 032,2 тис. грн.