Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Мобільні медичні команди подовжують надавати послуги на Житомирщині

12 Лютого 2024 • 17:10

Кіл-сть переглядів: 266

Впродовж вже 2 місяців до північних громад Житомирщини приїжджають мобільні медичні команди, аби відновити доступ до медичних послуг для місцевих жителів. Виїзди здійснюються до населених пунктів Народицької Олевської, Словечанської громад.

 

У межах проєкту «Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області» створені три мобільні медичні команди (ММК) у складі лікаря, медичної сестри, психолога та фахівця з соціальної роботи. У січні-вересні цього року ММК виїжджатимуть до населених пунктів трьох громад регіону для надання первинної медичної допомоги, а також забезпечення психологічної допомоги, підтримки та соціального супроводу.

 

У лютому ММК здійснили вже чотири виїзди. Звертаємо увагу, що цього тижня заплановано ще три виїзди:

 

  • 13.02 – с. Мотійки та с. Христинівка Народицької громади;
  • 14.02 – с. Городець Словечанської громади;
  • 15.02 – с. Журжевичі Олевської громади.

 

ММК здійснюють обстеження на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, хронічне обструктивне захворювання легень, втрату слуху, гендернозумовлене насилля (ГЗН), депресію. Усі послуги ММК є безоплатними.

 

Проєкт “Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області”, що реалізується ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» в рамках підтримки проєкту USAID, спільно з PACT “Інновації для подолання епідемії ВІЛ”, має на меті допомогти жителям громад отримати медичні та соціально-психологічні послуги.

 

Версія для друку