Ми все зробимо, щоб Житомирщина зайняла лідируючі позиції у напрямку інклюзії, – Ігор Гундич. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/DSC_0104-1024x663.jpg)
11 Квітня 2017 • 07:26
Кіл-сть переглядів: 752
Під час робочого візиту на Житомирщину 7 квітня Марина Порошенко підписала меморандум з головою ОДА Ігорем Гундичем щодо впровадження інклюзивної освіти. Також дружина Президента вручила проект медіатеки – бібліотеки нового зразка.
«Сьогодні Житомирщина за багатьма напрямками роботи одна із лідерів у рейтингу України. І я, як голова обласної державної адміністрації, обіцяю, що ми все зробимо для того, щоб і у напрямку інклюзії, і у напрямку медіатек ми також зайняли лідируючі позиції в Україні», – наголосив Ігор Гундич.
Нагадаємо, що Марина Порошенко створила з дітьми учасників АТО розділ Житомирської області у «Книзі Миру» і вручила сертифікати учасникам тренінгу з інклюзивної освіти.