Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Михайло Тітарчук в рамках робочої поїздки на Житомирщину оглянув соціально-економічні об’єкти

10 Листопада 2017 • 17:31

Кіл-сть переглядів: 451

Житомирський бронетанковий завод, 199 навчальний центр ВДВ, Житомирський державний технологічний університет, Нідерландська IT-компанія та завод «Кромберг енд Шуберт» – потужні соціально-економічні об’єкти на Житомирщині.

 

Про це сказав сьогодні, 10 листопада, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, який в рамках робочої поїздки на Житомирщину разом із заступником голови – керівником апарату ОДА Олексієм Ясюнецьким оглянув об’єкти соціально-економічні об’єкти області.

 

«Нещодавно я повернувся з Південної Кореї. Житомирський університет, який на сьогодні впроваджує різноманітні проекти та співпрацює із бізнесом – нічим не гірший за корейські. Для прикладу зараз в Україні налічується 100 тис. IT-фахівців та 5 тис. IT-компаній. Університети мають розвивати такі напрями і Житомирський технологічний – це приклад, як має співпрацювати освіта та бізнес та як зацікавити молодь, аби та не їхала навчатися та працювати закордон», – сказав Михайло Тітарчук про технологічний університет.

 

У Житомирському державному технологічному університеті на сьогоднішній день діє 16 різноманітних проектів Серед них навчання за спеціальностями «Кібербезпека», «Менеджер IT», програма навчання державних службовців, впровадження інноваційних програм. Реальний приклад співпраці бізнесу та освіти – підприємці допомагають поліпшувати матеріально-технічну базу університету, аби з нього випускалися кваліфіковані кадри і працювали потім за спеціальністю. Наразі в університеті є сучасна лабораторія фізики, де студенти працюють із 3D принтерами, навчаються web-дизайну та можуть обирати собі дисципліни, які хочуть вивчати.

 

Також Михайло Тітарчук оглянув 199 навчальний центр ВДВ, де також створені сучасні умови для навчання військовослужбовців: нові тренажери, лазерний тир, навчальні кімнати, які обладнані усім необхідним тощо. На території навчального центру розташовується і модернізована їдальня, де військові можуть обирати, що їсти. Меню налічує різноманітні види риби, м’яса, гарніру, йогурти, солодощі та інше. Раніше до складання меню використовувалося 28 інгредієнтів харчування, на сьогоднішній день – 352.

 

Нагадаємо, Ігор Гундич поспілкувався із Михайлом Тітарчуком про перспективи розвитку туризму та індустріального парку в регіоні.

Версія для друку