На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/bryfing-shhodo-diyalnosti-robochoyi-grupy-Prozorist-ta-Pidzvitnist.mp4_snapshot_00.40.200-1024x576.jpg)
09 Грудня 2023 • 10:00
Кіл-сть переглядів: 338
Про це розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Під час брифінгу йшлося про економію майже 23 мільйонів гривень в процесі проведення 15 тендерів, перерозподіл протягом жовтня та листопада понад 13,5 млн грн та спрямування їх на підтримку наших військових підрозділів, реалізація 9 важливих проєктів відновлення у області, відкриття публічного доступу до Єдиного державного реєстру декларацій та прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану робочою групою «Прозорість та підзвітність».
Детальніше дивіться у відео.