На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Bryfing-shhodo-diyalnosti-robochoyi-grupy-Prozorist-ta-pidzvitnist-frame-at-2m6s-1024x576.jpg)
01 Березня 2024 • 11:15
Кіл-сть переглядів: 292
Під час брифінгу йшлося про аналіз 33 публічних закупівель з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, які оголошувались суб’єктами господарювання в Житомирській області, в тому числі медичними закладами.
Детальніше дивіться у відео.