На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо класифікації видів економічної діяльності
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/C0089.MP4.00_33_46_13.Still001-1024x576.jpg)
15 Травня 2024 • 11:20
Кіл-сть переглядів: 210
Про це розповіла начальниця управління податкових сервісів ГУ ДПС у Житомирській області Оксана Пахолюк.
Зокрема, Головне управління ДПС у Житомирській області акцентує вашу увагу на приведенні у відповідність основного виду діяльності, заявленого при реєстрації, фактичному виду діяльності, що здійснюється платником податків, згідно Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України.
Детальніше дивіться у відео.