На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо первинної профілактики раку
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/00003-2.MTS_.00_00_00_00.Still001-1024x576.jpg)
09 Лютого 2024 • 10:30
Кіл-сть переглядів: 465
Про це розповів в.о. генерального директора ДУ “Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони Здоров’я України” Іван Киричук.
Зокрема, йшлося про поширення раку в області, основні фактори ризику розвитку хвороби серед окремих груп населення, вплив екології та рекомендації щодо протистояння розвитку раку.
Детальніше у відео.