На новорічні свята діти Житомирщини отримали подарунки та театральну виставу. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/DSC_1545.jpg)
26 Грудня 2016 • 10:25
Кіл-сть переглядів: 598
Новорічне свято для дітей області під патронатом голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича відбулося сьогодні, 26 грудня, в академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.
Привітав дітей та їх батьків заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута: «Бажаю вам міцного здоров’я, миру у наступному році, щоб закінчилася війна і у нас було якомога більше гарних святкових заходів. Дітям бажаю гарних успіхів у навчанні, щоб бути гідними громадянами нашої квітучої і незалежної України».
Діти мали можливість насолодитися виставою «Аліса в країні чудес» та кожен з них отримав солодкі подарунки.
Нагадуємо, що у День Святого Миколая діти Житомирщини переглянули святкову виставу у філармонії.