На сесії представили нового депутата обласної ради
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_03/DSC_0806.jpg)
06 Квітня 2017 • 07:44
Кіл-сть переглядів: 583
На десятій сесії XII скликання було представлено нового депутата обласної ради Сергія Грищенка, який замінить Рустама Раупова після дострокового складання його повноважень.
Представили його сьогодні, 6 квітня, під час засідання чергової комісії.
«Відповідно Закону України «Про місцеві вибори» зареєструвати депутата Житомирської обласної ради обраним на чергових виборах депутатів в багатомандатному виборчому окрузі Грищенка Сергія Володимировича», – йдеться у постанові Житомирської обласної виборчої комісії.
Сергія Грищенка зареєстрували наступним за черговістю.
Довідково. Грищенко Сергій Володимирович народився 1976 року. Проживає у м. Коростень та представляє політичну партію Українське об’єднання патріотів «УКРОП».
Нагадаємо, у сесійній залі зареєструвалися 60 депутатів.