Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На території трьох прикордонних областей продовжують діяти режимні обмеження

22 Червня 2022 • 15:02

Кіл-сть переглядів: 226

Про це повідомляє ДПСУ.

 

На Поліссі розпочинається сезон збору диких ягід та грибів.

 

У зв’язку з цим #прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців, які виконують бойові завдання в межах Житомирської, Рівненської та Київської областей, застерігають громадян від порушень та недотримання діючих обмежень введених на час воєнного стану.

 

Нагадаємо, що наразі заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком певної категорії осіб.

 

В прикордонні заборонено використання фотовідео техніки, включаючи відеореєстратори, зокрема заборонено фото та відеознімання доріг, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень тощо, а також розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

 

Всі громадяни, перебуваючи в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, зобов’язані мати при собі документи, що засвідчують їх особистість та за першою вимогою прикордонників надавати їх для перевірки.

 

Окрім цього, передбачено заборону будь-яких пересувань цивільних осіб у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.

 

Також в прикордонні заборонено:

 

– пересування осіб та транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 22.00 вечора до 05.00 ранку (або в час комендантської години);

 

– перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони;

 

– носіння військової форми цивільним населенням;

 

– використання будь-яких літальних апаратів;

 

– здійснення полювання, рибальства та плавання по водоймах всіх видів плавзасобів.

 

У зв’язку з вищевказаним прикордонники застерігають громадян бути уважними й обережними та з метою збереження життя й здоров’я не нехтувати вказаними заборонами.

 

Версія для друку