На виставці у Житомирській ОДА представлені роботи майбутніх видавців. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/DSC_1090.jpg)
20 Вересня 2016 • 15:08
Кіл-сть переглядів: 438
Житомирщина може готувати та випускати у світ видання будь-якого виду та напряму. Це засвідчує виставка журналів на першому поверсі Житомирської облдержадміністрації.
Заявлені видання є кваліфікаційними роботами студентів 4 курсу спеціальності «Видавнича справа і редагування» Житомирського державного університету імені І. Франка.
«Кожного року, завершуючи навчання на рівні бакалавра, студенти готують видавничі проекти, які засвідчують їхню готовність до роботи», – розповідає доцент кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології Андрій Близнюк.
Студенти 4 курсу самостійно вибирають вид видання, його напрямок, пишуть або шукають матеріали, верстають і знаходять місце для друку. Така робота готує їх як видавців-практиків.
З роботами, які представлені на виставці, може ознайомитися кожен бажаючий.