На Житомирщині на 13 млн грн придбають будинків сімейного типу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_11/13d8a0e11d1e3fb615e529f51e9785b4.jpg)
25 Липня 2017 • 08:26
Кіл-сть переглядів: 375
12,6 млн грн із державного бюджету отримала Житомирщина на придбання житла для будинків сімейного типу.
Про це повідомляє начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей облдержадміністрації Людмила Пастушенко.
«Робота тільки розпочинається. Ми отримали кошти та будемо оголошувати тендер на придбання шести будинків сімейного типу. Житло має бути придбане до кінця року», – повідомила Людмила Пастушенко.
Зокрема, житло для дитячих будинків сімейного типу планується придбати у Житомирському та Радомишльському районах, а також у містах Житомир, Бердичів та Новоград-Волинський.
Довідково. Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.