Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині на місяць обмежені масові заходи

10 Березня 2020 • 15:08

Кіл-сть переглядів: 737

В області від 06 березня 2020 року терміном на один місяць обмежене проведення масових заходів. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій минулого тижня.

 

Про те, що в області обмежене проведення масових заходів наголосила і заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час спілкування із журналістами сьогодні, 10 березня.

 

Окрім цього, медики області пройшли стимуляційні навчання щодо готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом. У лікувальних установах розроблені схеми перспективного перепрофілювання на випадок масового надходження хворих з підозрою на коронаріврус.

 

Забезпечення лікувальних закладів необхідними засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, медичними препаратами та обладнаннями для діагностики і надання медичної допомоги, здійснюється відповідно до методики розрахунку тримісячної потреби.

 

За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, в області є 240 інфекційних стаціонарних ліжок, з них 78 боксовані, працює 61 лікар-інфекціоніст, з них 17 дитячих спеціалістів. Усі інфекційні стаціонари забезпечені необхідними медикаментами, засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами, спеціальним медичним обладнанням (пульсоксиметри, апарати штучної вентиляції легень (дитячі і дорослі), вірусно-бактеріальні фільтри, концентрати кисню).

 

ВООЗ рекомендує кожному дотримуватись 3-х основних, простих речей: мити руки, не торкатися обличчя, залишатись вдома, якщо захворів.

Версія для друку