Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині пріоритетом залишається розвиток прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу

15 Травня 2024 • 15:22

Кіл-сть переглядів: 301

Збільшити кількість патронатних сімей покликаний проєкт «Родина для кожної дитини — розвиток сімейного патронату», презентація якого відбулась у 21 області України.

 

Житомирщина активно долучилася до проєкту.

 

Так, упродовж 2023 року створено 9 дитячих будинків сімейного типу, 14 прийомних сімей, влаштовано 82 дитини. Уже у поточному році створено 2 прийомних сім’ї та влаштовано 23 дитини.

 

Загалом на Житомирщині на сьогодні функціонує 67 дитячих будинків сімейного типу та 132 прийомних сім’ї, до яких влаштовано 709 вихованців.

 

Даний проєкт реалізується в 11 громадах області: Житомирській, Звягельській, Андрушівській, Баранівській, Хорошівській, Радомишльській, Малинській, Брусилівській, Краснопільській, Чоповицькій та Пулинській.

 

Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Зазначимо, що в квітні 2024 року було підписано договір про партнерство між ЮНІСЕФ та 11 громадами Житомирщини, який стане фундаментом для підтримки розвитку сімейних форм виховання.

Версія для друку