На Житомирщині проходить інформаційна кампанія про грудне вигодовування
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/gv-7.jpg)
30 Серпня 2017 • 14:56
Кіл-сть переглядів: 678
На Житомирщині проходить інформаційна кампанія щодо важливості грудного вигодовування, яка покликана захистити право дитини харчуватися материнським молоком. А також роз’яснити вагітним жінкам і молодим мамам необхідність і корисність грудного вигодовування.
Про це сказала депутат обласної ради Олена Галагуза.
«Ця ідея виникла спонтанно, коли ми з чоловіком вирішили зробити сімейну фотосесію. Під час фотосесії я почала годувати малу і вирішила сфотографувати це для себе. Не хотіла показувати це фото, але потім, поспілкувавшись з подругами, я зрозуміла, що ця тема цікавить не лише мене. На жаль, статистика не дуже втішна – дуже часто матусі кидають годувати грудьми з різних причин. Тому ми вирішили показати, що це любов – те найкраще, що може дати мама із молоком», – сказала вона.
Також вона додала, що згодом спільно з мамами та малечами організували тематичну фотосесію. На Житомирщині така інформаційна кампанія проходить вперше.
Нагадаємо, з 1 по 7 серпня відзначали Всесвітній тиждень грудного вигодовування.