На Житомирщині розпочався військово-патріотичний збір молоді
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/DSCF8833.jpg)
22 Вересня 2016 • 14:33
Кіл-сть переглядів: 624
22 вересня у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулося урочисте відкриття ХХ Військово-патріотичного збору молоді України.
Захід проводиться відповідно до Указу Президента України від 16 червня 2015 року № 334 під патронатом Всеукраїнського громадського об’єднання «Громадський рух “За Майбутнє”».
У період з 22 по 24 вересня 2016 року на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та полігону Житомирського бронетанкового заводу учні 10-11 класів, студенти вищих навчальних закладів оволодіють навиками поводження з вогнепальною зброєю, системою хімічного захисту та виживання в складних умовах. Під час збору будуть проведені туристичний та спортивний блоки, де молодь ознайомиться з прийомами орієнтування на місцевості та продемонструє свою фізичну підготовку.
ХХ Військово-патріотичний збір розпочався мітингом, на якому до молодих учасників збору звернувся начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко. Привітали учасників начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь, заступник командира 95-ї бригади, учасник бойових дій підполковник Володимир Лагута та координатор руху «За майбутнє» Михайло Харечко.
Після мітингу учасники військово-патріотичного збору та гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчального закладу.