На Житомирщині СБУ перекрила канал постачання зброї з району АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_09/18092015sbu (1).jpg)
18 Вересня 2015 • 08:52
Кіл-сть переглядів: 734
Співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з міліцією та прокуратурою припинили незаконну діяльність мешканця Любарського району. Правопорушник намагався налагодити незаконний обіг вогнепальної зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
Правоохоронці затримали зловмисника при спробі збуту зброї і набоїв за дві тисячі доларів США. У його автівці та помешканні вилучено модернізований складний автомат Калашникова, пістолет «Selekta» і майже сотню набоїв калібру 6,35 та 7,62 мм, частина з яких із бронебійно-запалювальними кулями.
За висновком експертів, уся вилучена зброя та боєприпаси є бойовими.
15 вересня ц.р. слідчі міліції повідомили правопорушнику (раніше вже судимому за вбивство) про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.