Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині учні 6-х та 8-х класів беруть участь у загальнодержавному моніторинговому дослідженні якості освіти

17 Травня 2023 • 17:05

Кіл-сть переглядів: 398

З 16 по 25 травня триває загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, у якому беруть участь учні 6-х та 8-х класів.

 

Тестуванням буде охоплено 12 тисяч учнів репрезентативної вибірки з 276 закладів загальної середньої освіти України, з яких на Житомирщині — 226 шестикласників та 225 восьмикласників із 10 закладів загальної середньої освіти, зокрема: Червоненський ліцей Червоненської селищної ради, Першотравенський ліцей Баранівської міської ради, Ліцей № 10 “Тріумф” м. Бердичева, Гімназія №17 м. Бердичева, Іршанський ліцей, Наталівська гімназія Звягельської міської ради, Несолонський ліцей Брониківської сільської ради, Коростенський міський ліцей №4, Коростенський міський ліцей №7, Коростенський міський ліцей №11.

 

Усі заклади освіти області проходять тестування очно, за місцем провадження освітньої діяльності. Учні, які навчаються з-за кордону, долучилися до виконання тестових завдань дистанційно. До проведення спостереження за ходом перебігу моніторингового дослідження в закладах освіти області залучено 14 спостерігачів із числа працівників управління Державної служби якості освіти у Житомирській області та експертів з проведення інституційного аудиту з м. Бердичева, м. Житомира, м. Коростишева та Звягельського району.

 

За результатами моніторингового дослідження вивчатимуться результати навчання учнів за два роки. Отримані дані стануть основою для подальшого регулярного відстежування результатів навчання учнів та формування висновків за результатами двох-трьох років такого моніторингу.

 

Тести розробила Державна служба якості освіти України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance) та участі педагогів-практиків, авторів навчальних програм і стандартів.

Версія для друку