Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині відбувся обласний етап всеукраїнських змагань з автомодельного спорту в класі трасових моделей. ВІДЕО

01 Березня 2024 • 10:20

Кіл-сть переглядів: 302

Днями, у Центрі позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся обласний етап всеукраїнських змагань з автомодельного спорту в класі трасових моделей.

 

Після тривалої перерви найдовша на Житомирщині 50-метрова траса для занять гуртків автомодельного спорту знову зустріла юних автомоделістів. Автотраса не працювала майже 30 років, потребуючи дороговартісного капітального ремонту.

 

Завідувачка науково-технічного відділу Центру Дар’я Самаріна, керівник гуртка Центру Іван Тарасюк, керівники гуртків-автомоделістів Віталій Корзун з Малина, Сергій Лисюк зі Звягеля та Микола Кукса з Коростишева власними силами, за підтримки колективу Центру, відремонтували трасу та підготували її до змагань.

 

Директор Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович вручила подяки педагогам-ентузіастам за подаровану дітям можливість займатися захопливою та улюбленою справою.

 

Автомоделювання – це спорт, що поєднує в собі конструювання моделей автомобілів, їх виготовлення та безпосередню участь у змаганнях. Саме на заняттях з автомоделювання дитина щось робить своїми руками, конструює, розуміє, як воно працює. Це справжня технічна творчість.

 

Відкриття нової траси — потужний крок у напрямі розвитку автомодельного спорту та його популяризації на Житомирщині.

 

Програма змагань передбачала технічний огляд моделей та залікові заїзди.

 

Участь у змаганнях взяли чотири команди. У боротьбі перше місце виборола команда Коростишева, друге місце – команда Малина, і третє –  Звягеля.

 

 

Версія для друку