Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині випробували обладнання для фіксації порушень ПДР на небезпечних ділянках

10 Жовтня 2016 • 12:22

Кіл-сть переглядів: 648

45454131Понад 600 порушень ПДР на аварійно-небезпечних ділянках доріг зафіксовано на Житомирщині за півтори години роботи спецобладнання.

 

Фіксація правопорушень з метою в подальшому зменшення їх кількості здійснюється у рамках пілотного проекту з безпеки дорожнього руху, реалізацію якого здійснює консорціум на чолі з групою Egis.

 

Сьогодні, 10 жовтня, стартував черговий етап проекту – на трасі М-21 поблизу с. Гуйва та по вул. Жуйка у м. Житомирі випробувано нове обладнання, яке фіксує швидкість автомобілів та порушення водіями правил дорожнього руху.

 

«Ці ділянки є аварійно-небезпечними. За підсумками цього етапу проекту дорожнім службам буде надано пропозиції, яким чином зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод на них», – розповідає Роман Крисюк, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА.

 

Директор компанії «AxxonSoft» Олександр Курінний, один з організаторів проекту, зазначив, що метою цих заходів є насамперед безпека життя та здоров’я і водіїв, і пішоходів. Потрібно вирахувати статистичні дані порушень ПДР для того, щоб в майбутньому кількість жертв та рівень смертності при цьому були меншими. «Житомир – це перше місто, в якому відбуваються такі виміри. І за взаємної підтримки облдержадміністрації, міської ради та управління поліції цей проект дасть можливість зробити місто безпечнішим та комфортнішим для жителів», – наголосив Олександр Курінний.

 

За результатами аналізу цих даних проводитиметься широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія.

 

За словами Романа Крисюка, інформаційна кампанія складатиметься з трансляції відповідних відеороликів на телеканалах області, які показуватимуть, як перевищення швидкості впливатиме на безпеку руху і водіїв, і пішоходів. Також в області планується розміщення білбордів та сітілайтів, які психологічно мають вплинути на свідомість водіїв.

 

Після проведення інформаційної кампанії організатори знову перевірятимуть водіїв: який вплив мала така інформаційна кампанія на суб’єктів дорожнього руху.

 

Нагадаємо, що у березні в прес-центрі ОДА відбулася презентація пілотного проекту щодо безпеки дорожнього руху.

 

Довідково: Проект «Модернізація та підвищення системи безпеки дорожньої мережі в Україні. Проект технічної допомоги» було розпочато в січні 2016 року і триватиме він 3 роки. У співпраці з Міністерством інфраструктури України проект фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку.

Версія для друку