Надійшла субвенція місцевим бюджетам на субсидії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/groch.jpg)
27 Жовтня 2015 • 08:09
Кіл-сть переглядів: 545
26 жовтня 2015 року з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам на:
– надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 14 040,1 тис.грн.;
– надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 0,089 тис.грн.