Нагороджені найкращі бібліотеки Житомирської області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/Bezhevyj-Estetychnyj-Motyvatsijnyj-Foto-Kolazh-Dopys-v-Instagram-1024x1024.jpg)
29 Вересня 2023 • 14:31
Кіл-сть переглядів: 2 431
28 вересня 2023 року в КЗ «Обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Житомирської обласної ради відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Начальник обласного управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко вручив почесні грамоти і подяки працівникам публічних бібліотек області.
Також були нагороджені переможці щорічного конкурсу «Краща бібліотека Житомирщини – 2023», організаторами якого є обласне управління культури та туризму Житомирської ОВА і Обласна наукова універсальна бібліотека імені Олега Ольжича.
Переможцями стали:
— в номінації «Краща сільська бібліотека» — бібліотека-філія с. Зарічани КЗ «Публічна бібліотека Станишівської сільської ради»;
— в номінації «За кращі практики роботи з молоддю» відзнаку отримала Звягельська бібліотека-філіал «Молодіжний бібліотечний простір імені Лесі Українки»;
— в номінації «За кращі практики роботи з дітьми» — Сербівська сільська бібліотека Ємільчинської селищної ради;
— в номінації «Краща центральна бібліотека» перемогу розділили публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади та КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської міської ради.
Переможці отримали книги під супровід музичних привітань. Захід пройшов в теплій та дружній обстановці.
Щиро дякуємо за вашу працю! Так тримати!