Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Наталія Арендарчук: Інтеграція ветеранів в агросектор. Проєкт «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор»

24 Січня 2025 • 16:31

Кіл-сть переглядів: 95

24 січня у Житомирі відбувся ярмарок вакансій для ветеранів та ветеранок, організований у рамках проєкту «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор», який реалізується ТОВ «Агріаналітика» за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

 

Метою ініціативи є сприяння інтеграції ветеранів в агросектор шляхом професійного навчання, працевлаштування та підтримки підприємницьких ініціатив. Це важливий крок для забезпечення сталого розвитку як ветеранських спільнот, так і агропромислової галузі України.

 

Від Житомирської обласної військової адміністрації до заходу долучилися заступниця начальника ОВА Наталія Арендарчук та керівники профільних структурних підрозділів ОВА.

 

Загалом подія зібрала понад 50 учасників, серед яких були представники органів влади, ветерани, провідні агровиробники та експерти. У програмі заходу були мотиваційні виступи, історії успіху ветеранів, а також презентації від агропідприємств і навчальних закладів.

 

«Перш за все я дякую всім захисникам і захисницям — це люди, які своєю відданістю та силою духу довели, що готові долати будь-які виклики. Ми впевнені, що ваша енергія, знання та досвід зможуть відкрити нові горизонти у агросекторі, який стає основою економіки нашої держави. Житомирщина завжди готова підтримувати таких сильних людей у їхньому прагненні до розвитку», — зазначила Наталія Арендарчук.

 

Учасники заходу мали можливість познайомитися з успішними кейсами інтеграції ветеранів у сільське господарство. Зокрема, Сергій Твардовський, директор ТОВ «Ветран-Майстер», поділився досвідом реабілітації ветеранів через ветеранське підприємництво, а Тетяна Меньшикова розповіла про створення молочної ферми «Глея», яка стала не лише бізнесом, а й платформою для підтримки громади.

 

Окрема частина заходу була присвячена практичним рекомендаціям і потребам ринку праці. Представники компаній, таких як ТОВ «Золотий коровай» і АТ «Житомирські ласощі», озвучили вакансії та вимоги до кандидатів, що дозволило учасникам отримати корисну інформацію та одразу подати свої заявки.

 

Захід завершився неформальним спілкуванням, що створило додаткові можливості для нетворкінгу та обміну контактами.

 

Проєкт продовжуватиме розвиватися, пропонуючи нові навчальні програми, стажування та підтримку стартапів у агросекторі. Це ще один крок до створення економічно незалежного та соціально активного суспільства.

 

Версія для друку