Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Наталія Остапченко обговорила з очільниками громад Житомирщини питання відновлення пошкоджених внаслідок збройної агресії рф об’єктів

29 Червня 2022 • 14:02

Кіл-сть переглядів: 188

Сьогодні, 29 червня, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко провела онлайн-нараду з очільниками 17 територіальних громад Житомирської області, де зафіксовані знищені або пошкоджені об’єкти інфраструктури ти житлового фонду. Також участь у засіданні взяла директорка Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА Інна Хоменко.

 

Учасники наради обговорили реалізацію робіт із відновлення інфраструктури у громадах області, а також питання щодо коректного подання Офісу Президента України інформації щодо об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок збройної агресії російських військ.

«Роботи з відновлення об’єктів Житомирщини, які були пошкоджені в наслідок агресивних дій рф, триває. Ми намагатимемося якнайшвидше відбудувати знищені та пошкоджені будівлі задля повноцінного функціонування інфраструктури нашої області», — зазначила Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що повідомити про пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії російської федерації можна за допомогою порталу Дія.

 

Для цього потрібно:

 

  1. зареєструватися або авторизуватися на порталі в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису чи BankID;
  2. заповнити онлайн-форму та вказати: дані про об’єкт, що було пошкоджено (у разі, якщо інформація про об’єкт зберігається в Державному реєстрі речових прав, її може бути завантажена автоматично. В іншому разі потрібно внести інформацію про об’єкт самостійно; фото та опис пошкоджень).

 

У режимі «офлайн» можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг або до найближчого нотаріуса за місцем свого перебування. Для цього знадобиться ідентифікаційний код та паспорт, а також фото/відео пошкоджень.

 

Довідково. На території Житомирської області станом на 24 червня зафіксовано 2657 об’єктів, з яких 2480 пошкоджено частково, 177 — зруйновано повністю.

 

Станом на 29 червня у області відновлено 163 об’єкти, з яких 43 – за державні кошти, та 120 – за власні кошти.

 

Версія для друку