Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Наталія Остапченко відвідала «Обласний медичний центр реабілітації»

24 Травня 2024 • 15:40

Кіл-сть переглядів: 1 155

Сьогодні, 24 травня, перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко перебувала з робочим візитом в Комунальному некомерційному підприємстві «Обласний медичний центр реабілітації». Разом із в.о. директора Обласного медичного центру реабілітації Галиною Козловець, народною депутаткою Тетяною Грищенко, депутатами обласної ради Олександром Ющенком, Ігорем Лукашенком, Валентиною Донець та з мером міста Олевськ Сергієм Лисицьким Наталія Остапченко оглянула умови, в яких проходять лікування та реабілітацію наші захисники.

«Важливо забезпечити належні умови для реабілітації наших захисників, адже це є частиною їх відновлення та повернення до повноцінного життя. Мені приємно бачити, що “Обласний медичний центр реабілітації” розвивається, з’являється нове медичне обладнання, розширюються можливості для проведення належного лікування», — зазначила Наталія Остапченко.

В.о. директора Обласного медичного центру реабілітації Галина Козловець повідомила, що на сьогодні у центрі повністю пройшли лікування та отримали безплатне протезування 51 військовий.

«Сьогодні у нас працюють 12 мультифункціональних команд. Досить часто ми працюємо з пацієнтами протягом довгого періоду часу, інколи реабілітація проходить до шести разів на рік, усе для того, щоб поставити людину на ноги та забезпечити повне відновлення», — розповіла Галина Козловець.

На завершення перша заступниця начальника Житомирської ОВА наголосила на важливості розвитку реабілітаційних можливостей для військових. Адже покращення умов, наявність сучасного медичного обладнання та професійна команда — ключові фактори, що сприяють ефективному відновленню захисників України.

 

 

Версія для друку