Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Наталія Остапченко: Завдяки допомозі Естонії садочок Овруча розширився ще на 80 місць

06 Лютого 2024 • 14:43

Кіл-сть переглядів: 302

У м. Овруч відбулося урочисте відкриття другої частини дитячого садочка, реалізованого в рамках співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з урядом Естонії та Регіональним офісом Міжнародного співробітництва.

 

До заходу долучилися перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, заступник виконавчого директора Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Андреа КІВІ, представники районної та міської влади.

 

На першому етапі будівництва було створено приміщення для чотирьох груп дітей — хол, кухня, санвузли та укриття. На другому етапі дитсадок розширили ще на 80 місць.

 

“Дякую нашим друзям з Естонії, завдяки яким це стало можливо. Це надзвичайно важливий проєкт для Житомирщини, особливо для дітей. Тепер вони зможуть в належних умовах, та саме головне в безпеці, отримувати нові знання”, — зазначила Наталія Остапченко.

 

Окрім робіт з будівництва уряд Естонії провів курси підвищення кваліфікації для працівників закладу дошкільної освіти та директорів дитячих садків Овруччини.

 

Для організації безпекових умов у дитячих садочках Овруцької ТГ урядом Естонії виготовлено та передано спеціальні ігрові валізки з описом надзвичайних ситуацій та інструкцій щодо дій у кожній з них, які можна опановувати дітям від 2-х років в ігровій формі.

 

Також в рамках заходу за вагомий особистий внесок у зміцнення міждержавного співробітництва, територіальної цілісності України та відбудову зруйнованої інфраструктури Житомирської області Наталія Остапченко відзначила Подякою начальника Житомирської обласної військової адміністрації  Андреа КІВІ.

 

Довідково. Загальна вартість проєкту склала (перша та друга черга) – 153, 821 млн грн.

 

Нагадаємо, що 02 червня 2023 року було відкрито першу чергу садочка на 80 дітей. Детальніше у ВІДЕО.

 

 

Версія для друку