Новоград-Волинська газета «Лесин край» виграла сайт
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/217291.png)
08 Червня 2017 • 14:17
Кіл-сть переглядів: 1 873
Редакція Новоград-Волинської міськрайонної газети «Лесин край» виграла безкоштовне створення та просування сучасного сайту. Редакція видання увійшла до 10 видань-переможців із 250, що подали заявки.
Про це розповіла т.в.о. редактора газети Інна Попова.
«Громадська організація “Дирижабль” відбирала 10 мотивованих редакцій з невеликих міст України (50-250 тисяч населення), які безкоштовно отримають сучасні сайти, річну менторську підтримку та кошти на рекламну кампанію своїх інтернет-видань. Ми подали заявку, виконали всі умови і – виграли участь у цьому проекті», – зазначає Інна Попова.
«Дирижабль» надає сайт на платформі The City з сучасною версткою, адаптивним дизайном та можливістю самостійно налаштовувати сайт.
Протягом року редакції безкоштовно допомагатиме веб-розробник та дизайнер, який готуватиме інфографіку, ілюстрації, картинки для соціальних мереж. Також громадська організація оплачує рекламу інтернет-видань на біл-бордах.
Редакції допомагатиме ментор – досвідчений редактор і медіа менеджер, який спільно з газетою розробить план розвитку інтернет-видання. Протягом року ментор у щоденному режимі працюватиме з редакцією, допомагаючи впроваджувати план розвитку, проводячи тренінги з відомими редакторами та журналістами.
Попередньо інтернет-видання газети «Лесин край» має запуститися у липні цього року.