Новоград-Волинський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав у власність автомобіль
01 Грудня 2016 • 15:56
Кіл-сть переглядів: 537
Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» отримав у власність автомобіль, куплений за кошти міського бюджету.
Завдяки автомобілю сімейні лікарі та педіатри зможуть швидше діставатись до пацієнтів, своєчасно і якісно надавати необхідну первинну медичну допомогу людям з обмеженими можливостями, інвалідам АТО, онкохворим, хворіючим дітям, а також налагодити оперативний збір аналізів по амбулаторіях.
«Міська влада в черговий раз демонструє своє пріоритетне ставлення до здоров’я кожного. Цей автомобіль допоможе лікарям вчасно надавати медичну допомогу у нашому оайоні», – зазначила головний лікар закладу Інна Вошко.