Новий дорожній патруль на Житомирщині
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/patrul.jpg)
06 Жовтня 2015 • 08:31
Кіл-сть переглядів: 639
Через два дні в Україні з’явиться перший дорожній патруль поліції, який буде контролювати міжнародну трасу М-06 Київ—Житомир.
Про це заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на презентації нової поліції у Житомирі: «9 жовтня 2015 року ми запустимо дорожній патруль Київ – Житомир, який повністю замінить працівників ДАІ. Поки що, це буде під кураторством міста Києва, а як тільки дорожній патруль буде і в Житомирі, вони замінять киян».
Нагадаємо, що набір до нової поліції триває з 2 по 23 жовтня 2015 року.