О 13 год. житомиряни фотографуватимуться із Корольовим у вишиванці. АНОНС
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/18486376_1469714323078985_7127739471904998033_n.jpg)
18 Травня 2017 • 06:39
Кіл-сть переглядів: 531
Запрошуємо о 13.00 год. житомирян на майдан С.П. Корольова, аби сфотографуватися із Сергієм Павловичем у вишиванці.
«Навіть Сергій Павлович одягнув сьогодні вишиванку. Чекаю всіх, хто у вишитих сорочках, сьогодні о 13.00 на спільне селфі з Корольовим», – запрошує і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
Нагадаємо, що сьогодні у Житомирі заходи до Дня вишиванки розпочнуться о 12.00 год. на вулиці Михайлівській, а о 19.00 год. відбудеться вишивана хода з майдану Соборного.