О 16.00 приєднуйтесь до хвилини мовчання та запаліть свічку у знак пам’яті про жертв голодоморів
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/net-2.jpg)
26 Листопада 2016 • 08:14
Кіл-сть переглядів: 728
Під гаслом «Голодомор не зламав» сьогодні, 26 листопада, українці вшанують пам’ять тих, хто загинув під час голодоморів.
В пам’ять про мільйони загиблих закликаємо всіх жителів області о 16:00 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання, за можливості – біля меморіалу, пам’ятника чи хреста пам’яті жертв Голодомору у вашому місті чи селі. Також із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
У Житомирі заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів розпочнуться о 16-ій годині біля пам’ятного знака «Сумуючий Янгол» на майдані Путятинському. Запрошуємо жителів та гостей міста прийти і вшанувати тих, хто загинув під час трагедії.
Також у день жалоби по місту та області мають бути приспущені державні прапори, а розважальні заходи обмежені.
Нагадаємо, що книги про геноцид в Україні можна безкоштовно взяти у житомирській зоні «Book-crossing».