Обласна спецбаза медпостачання отримала ліцензію на діяльність
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/spetsbaza.jpg)
12 Квітня 2017 • 10:22
Кіл-сть переглядів: 472
Житомирська облдержадміністрація тримає на постійному контролі питання забезпечення лікувальних закладів області медикаментами.
Відповідне доручення дав голова ОДА Ігор Гундич ще на початку року.
Нещодавно КУ «Обласна спецбаза медичного постачання» отримала всі необхідні дозволи, – повідомив т.в.о. начальника управління охорони здоров’я Віктор Лучків:
«На сьогодні спецбаза медичного постачання працює з усіма необхідними дозволами для продовження своєї роботи. Тому всі закупки необхідних ліків будуть проведені вчасно в межах виділених на це коштів».
Він підкреслив, що на ці потреби з минулого року було перенаправлено 3,8 млн гривень, а цьогоріч сесією обласної ради погоджено виділення з обласного бюджету додаткових коштів у розмірі 1,7 млн гривень, у тому числі на придбання: 400 тисяч – дитячих слухових апаратів, 200 тисяч – слухових апаратів для дорослих, 100 тисяч – кришталиків, 500 тисяч – протезів та 500 тисяч – кардіопрепаратів.