Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Обличчя війни. Яке воно?

03 Грудня 2015 • 10:31

Кіл-сть переглядів: 523

За ініціативи Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова та підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з 04 по 08 грудня 2015 року в приміщенні облмуздрамтеатру та з 09 по 15 грудня 2015 року в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Ольжича буде проводитись фотовиставка «Обличчя війни».

На даний час, в нашій країні вкрай не вистачає ресурсів для своєчасного та правдивого донесення інформації до населення країни про перебіг подій на Донбасі та в країні в цілому. Проукраїнсько-налаштованим верствам населення не вистачає психологічної підтримки, тим хто не визначився, необхідно показати, за що українці воюють на Донбасі і саме головне, що досить воювати. Одним з суттєвих методів впливу на людину є перегляд фотознімків, які можуть впливати на психіку людини.

Мета виставки – показати людям, що війна це страшно, вона не потрібна і що всі зусилля слід зосередити на якнайшвидше досягнення миру в країні. Донести до свідомості людей причини виникнення цієї війни, та шляхи її припинення.

Організатори фотовиставки: Громадська організація «Студія Наш дім», м. Краматорськ; Українська миротворча школа; Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова; Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Версія для друку