Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Олександр Федько: Житомирщина продовжує вдосконалювати систему оповіщення про повітряну небезпеку

20 Червня 2022 • 14:01

Кіл-сть переглядів: 172

Як зазначив заступник начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, від початку війни завдяки спільним зусиллям обласної військової адміністрації, рятувальників, військових та місцевих громад кількість сирен оповіщення в області збільшилась на 25%. Всі нові пристрої включені у єдину централізовану систему.

 

Наразі продовжується постійне обстеження наявних станцій, що розташовані в містах та селищах, для розширення можливостей оповіщення населення.

 

Оповіщення про повітряну небезпеку можна також отримувати через мобільні додатки. Так, із початку війни більш ніж 90 тисяч жителів Житомирщини встановили додаток «Повітряна тривога» і кількість активних користувачів за останній час зростає. Найбільше їх зареєстровано в Житомирському районі – понад 16 тисяч.

 

Олександр Федько наголосив, що коли лунає сигнал повітряної тривоги, ігнорувати його не слід, адже йдеться про небезпеку та загрозу життю громадян.

«Почувши сигнал повітряної тривоги, йдіть в укриття або дотримуйтеся правила двох стін вдома. Не нехтуйте своєю безпекою!» – додав заступник начальника Житомирської ОВА.

Версія для друку