Освітяни області будуть із зарплатою, – Ігор Гундич
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/630_360_1455704069-2696.jpg)
01 Грудня 2016 • 09:20
Кіл-сть переглядів: 710
Святкувати Новий рік працівники освіти будуть із заробітною платнею, яку отримають у повному обсязі до кінця року.
Понад 42 мільйони гривень субвенції надійшло Житомирщині для оплати праці освітянам області. Цього достатньо, аби працівники освітньої галузі отримали зарплатню вчасно і без заборгованостей.
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич 29 листопада 2016 року підписав розпорядження про розподіл субвенції.
«Я не є прихильником того, щоб у січні ми платили заробітні плати за грудень минулого року. Тому вчителі святкуватимуть Новий рік із вчасно виплаченою зарплатнею. Якщо будуть зволікання місцевих органів влади – прошу напряму звертатися до мене. У бюджеті достатньо коштів для 100% виплати заробітної плати», – сказав Ігор Гундич.
Вже з 1 грудня кошти надійдуть до районів області.
Нагадаємо, на минулому особистому прийомі 22 листопада освітяни звернулися до Ігоря Гундича з питанням своєчасної виплати заробітних плат – голова ОДА в найкоротші терміни після надходження субвенції підписав розпорядження про розподіл субвенції.