Овруцький район звітує про виконання дедлайну Ігоря Гундича – пам’ятний знак воїнам УПА впорядкували
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/55236586-2.jpg)
11 Липня 2017 • 13:48
Кіл-сть переглядів: 501
Керівництво Овруцького району виконало доручення голови облдержадміністрації Ігоря Гундича із впорядкування пам’ятного знака «Борцям за волю і незалежність України».
Під час відкриття відреставрованого пам’ятного знака загиблим воїнам УПА 20 травня Ігор Гундич дав доручення керівникам району провести благоустрій території біля пам’ятника до початку липня. Необхідні роботи – упорядковано ходи – на сьогодні проведені.
«Пам’ятний знак був встановлений силами громади. Маємо підтримувати ініціативи громадськості, яка займається встановленням імен невідомих солдат, відновленням історичних місць. Дав доручення районній владі подбати, щоб і знак, і прилегла територія були завжди в належному стані», – зазначив Ігор Гундич.
Також керівник області закликає усіх громадських активістів та жителів області підключатися і моніторити виконання дедлайнів, роботу влади на місцях.
Нагадаємо, відкриття пам’ятного знака загиблим воїнам УПА відбулося в Овручі 20 травня.