Пам’ять про Афганську війну не згасла
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_10/DSC_0614.jpg)
02 Лютого 2016 • 13:24
Кіл-сть переглядів: 775
15 лютого 2016 р. виповнюється 27 років з дня виведення військ з Республіки Афганістан. Цю дату в незалежній Україні відзначають як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні, 2 лютого 2016 року, о 13 год. у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича відбулося відкриття виставки «Не в’януть тюльпани в «Граніті», бо пам’ять людська не згасла…» творчих робіт художників: Юрія Бірюкова, Василя Вознюка, Лариси Мєнтової, Володимира Кравчука, Олександра Котвицького.
Організаторами виставки вже традиційно стали Житомирська обласна спілка ветеранів Афганської війни, Житомирська міська спілка воїнів-інтернаціоналістів, громадська організація «Творче об’єднання мистецтв «Аполлон» та Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича.
Ознайомитися з художніми роботами виставки можна до 20 лютого 2016 р. за адресою: м. Житомир, Новий Бульвар, 4, у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича.