Панельна дискусія для бізнесу в Житомирі від Представництва ЄС «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, історії успіху місцевого бізнесу»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/confidea_13279.jpg)
17 Липня 2017 • 08:29
Кіл-сть переглядів: 501
У Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх охочих приєднатись до дискусії про ринок Європейського Союзу та можливості українського бізнесу долучитись до нього.
Дискусія проходитиме 19 липня о 15:00 в готелі «Reikartz Житомир», вул. Замковий Майдан, 5/8.
Основними темами зустрічі будуть:
- можливості та виклики Угоди про асоціацію для українського суспільно-економічного розвитку;
- переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
- євроінтеграція через призму економічних реформ в Україні;
- особливості зовнішньоекономічної діяльності та ефективні експортні стратегії;
- історії успіху місцевих бізнесменів, які вийшли на ринок ЄС.
До участі в дискусії запрошуються представники проектів та програм ЄС, спрямованих на допомогу малому та середньому бізнесу; представники локального бізнесу, які мають досвід експортування в країни ЄС; експерти з питань інтернаціоналізації та розвитку бізнесу.
Серед запрошених учасників дискусії:
- Олег Мірошниченко, тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки
- Інші представники
Модератор дискусії Павло Білодід, керівник освітніх та маркетингових проектів Києво-Могилянської бізнес-школи.
Участь в дискусії безкоштовна за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-business
За деталями щодо запланованих заходів, будь ласка, звертайтесь до: Діанни Бущук, телефон +38(097)1514905, dbushchuk@internews.ua або Костянтина Ромашка, +38(098)6475547, kromashko@internews.ua.
Довідково. Зустріч проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs]. Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.