Перспективи розвитку зеленого туризму на Житомирщині
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_11/rgt.jpg)
17 Листопада 2015 • 09:37
Кіл-сть переглядів: 1 371
Житомирська обласна організація Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні 24 листопада 2015 року в с. Червона зірка Бердичівського району на базі садиби зеленого туризму «Карпатське село» проводить науково-практичний семінар «Перспективи розвитку зеленого туризму на Житомирщині».
Мета семінару ознайомити жителів області із діючими садибами сільського зеленого туризму Житомирщини, їх видами діяльності й формами роботи; налагодження плідної співпраці між органами влади та власниками сільських садиб.
У день семінару відбудеться організований виїзд учасників з м. Житомира о 09.00 год., майдан Корольова (кінотеатр «Жовтень»).
Програма семінару додається.
Реєстрація учасників за номером – (067) 72 35 382.