«Підсумки. 4 роки. Нові виклики”. Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yutub-zastavka-1024x577.jpg)
11 Вересня 2023 • 12:58
Кіл-сть переглядів: 544
Наступний сюжет із добірки “Підсумки. 4 роки” присвячений про перехід очільника області зі Служби безпеки України на посаду очільника області, формування команди, а також про перші виклики: боротьбу з незаконним видобутком бурштину та лісовими пожежами, що вирували на Житомирщині.
Детальніше дивіться у відео.